Üniversiteye Hazırlık

Sevgili öğrenciler ve sayın veliler,

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır.

Kurumumuzda üniversite hazırlık anlamında Matematik ve Geometri dersleri verilmektedir.

Derslerin yanında öğrencilere video dersler verilmekte böylece öğrenciler çok daha az ders alıp çok daha fazla başarıya ulaşmaktadır.

Dersler özel ve grup dersler olarak öğrencinin isteğine göre programlanır.

Matematik ve Geometri dallarında üniversite hazırlık programımız video desteklidir.

Öğrenciler ders sonrası kendilerine verilen ödev sorularının videolu çözümlerini internet ortamından evlerinde izleyebilirler.

Video destekli programımız çok ciddi anlamda vakit kazanımı sağlar zira öğrenci yapamadığı soruları derste öğretmenine soracağına video çözümünü izleyerek pekiştirir.

Video dersler öğrencinin daha çok konuyu daha az zamanda öğrenmesini ve pekiştirmesini sağlayacağından velilerimize maddi anlamda çok büyük destekçi olacaktır.

Örnek videolar için “Video Dersler” sekmesini inceleyiniz.

Video arşivimizde direk bizim hocalarımızın çektiği matematik ve geometri videolarını bulacaksınız.

Matematikten 65  ve Geometriden 55 farklı konunun tüm sorularının yanısıra son 5 yılın üniversite sınav soru çözümleri de arşivimizden öğrencilerimize sunulacaktır.

Dersler sonrasında öğrenciler gün ve gün gelişimlerini kendileri farkedecek, deneme sınavlarında aldıkları puanların artmasıyla bu gelişimlerinin istatistiklerini gözlemleyebilecek ve istedikleri üniversiteyi kazanabileceklerdir.

Öğrencimiz Galatasaray İç Sınava hazırlanmak istiyorsa da bu alanda kesin garantili programımız mevcuttur. Programımız Fransızca ve Matematik alanlarındadır.

Bu alandaki 10 yılı aşkın deneyimimiz sayesinde her sene Galatasaray İç Sınava hazırladığımız öğrencilerin tamamı arzuladıkları bölümde okumaya hak kazanmışlardır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Gökhan Gedik

Eğitim Bizim İşimiz