Fransız Lise Takviye

  • Fransızca matematik
  • Fransızca geometri
  • Fransızca fizik
  • Fransızca kimya
  • Fransızca biyoloji
  • Fransızca dil
  • Galatasaray iç sınav hazırlık

Sevgili öğrenciler ve sayın veliler,

Kurumumuz Miili Eğitim Bakanlığı’na bağlı ve Fransız Liseli öğrencilere özel olarak kurulmuştur.

Kurumumuz 3 ana dalda hizmet vermektedir; Fransız Lise Takviye, Üniversite Hazırlık ve Yabancı Dil Öğrenme/Geliştirme.

Kurumumuz öğrencilere ücretsiz video dersler sağlamakta ( video ders uygulayan tek kurumuz) ve bu sayede öğrenciler çok daha az ders alıp çok daha yüksek notlara ulaşmaktadır.

Fransız Liseleri (Saint Joseph, Saint Michel, Saint Benoit, Sainte Pulcherie, Notre Dame De Sion) ve Fransızca Eğitim veren Galatasaray Lisesi öğrencisiyseniz Fransızca Matematik, Fransızca Geometri, Fransızca Fizik, Fransızca Kimya, Fransızca Biyoloj ve Fransızca Dil derslerinde yüksek başarıyı yakalamak ve daha da önemlisi üniversite hazırlık adına altyapı oluşturmak için en doğru adrestesiniz.

İstanbul sınırları içinde eşi benzeri olmayan bir eğitim deneyimine hoşgeldiniz.

İstanbul’da Fransızca okul dersleri eğitimi veren tüm kurumlar arasında, tüm kriterlerde açık ara önde olan eğitim sistemimiz hem yüksek ders başarısı sağlamakta, hem üniversite sınavları için sağlam bir altyapı oluşturmakta hem de tüm kurumlara kıyasla ciddi bir ekonomik rahatlık sağlamaktadır.

Aşağıda İstanbul’daki Fransız Liseli öğrenciler için özel olarak kurulan kurumlar ile bizim kurumumuzun sistemlerindeki farklılıklarını gözlemleyebilir ve başarımızın sırrını kendiniz de keşfedebilirsiniz.

Kurumumuzdan ders almanın temel olarak üç farklı alternatifi bulunmaktadır.

ALTERNATİF 1 – ÖZEL DERS ( Ücretsiz Video Ders Takviyeli )

Öğrenci ihtiyaç duyduğu her ders için (Fransızca Matematik, Fransızca Geometri, Fransızca Fizik, Fransızca Kimya, Fransızca Biyoloji, Fransızca Dil) bizimle irtibata geçerek özel ders için randevu alır.

Dersler birebir özel olarak yapılır ve 1,5 saat sürer. Öğretmenlerimizin hepsi Fransız Liselerinin müfredatına, sınav sistem ve tekniklerine son derece hakim olduğundan dersler çok etkili geçer ve sınav öncesi 1-2 özel ders ile hedefe rahatlıkla ulaşılır.

ALTERNATİF 2 – GRUP DERS ( Ücretsiz Video Ders Takviyeli )

Kurumumuzda çok fazla sayıda Fransız Liseli öğrenci olduğundan eğer sizin için de uygunsa ve teyit ederseniz aynı okul ve sınıftan diğer öğrencilerle grup derslerine katılabilir ve çok daha ekonomik ve dinamik bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.

ALTERNATİF 3 – PAKET PROGRAMI ( Ücretsiz Video Ders Takviyeli )

Kurumumuzla düzenli çalışan veli ve öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz bir programdır.

Bu programda kurumumuzdan aldığınız paket doğrultusunda 10% oranında indirim kazanırsınız. Buna ek olarak paket alan her öğrencimiz yıl içinde sınırsız sayıda ücretsiz video derse kendi ev ortamından erişim hakkı kazanmış olur.

Bu sayede paket alan öğrenciler yüksek ortalamalara ulaşarak yurtdışında okuma seçeneklerini maksimize etmiş olurlar.

DENEYİM

Fransız Liseli öğrencilerle 10 yılı aşkın süredir çalışmaktayız. Fransız Liselerine özel olarak çalışan diğer kurumlar arasında kuruluş ve deneyim olarak en üst sıradayız.

Bu anlamda okul sınavlarında çıkabilecek soru tiplerine, okul hocalarının önem verdiği anlatım tekniklerine, okul hocalarının öğrencilerden beklentilerine hakim ve Fransız Okullarının eski sınav arşivlerine sahibiz. (Fransız Liseleri’nde başarıyı yakalamak için sadece matematik öğrenmek değil, okula özgü anlatım ve cevaplama teknikleriyle matematik öğrenmek gerekmektedir. Bu anlamda deneyim bir kurumda aranılması gereken en mühim konudur.)

ÜCRETSİZ VİDEO DERSLER

Düzenli ders kayıt programına devam eden öğrenciler kendilerine sunacağımız internet ortamından sınırsız videolu erişim olanağı ile kurumumuzda almış oldukları dersleri evlerinde defalarca izleme ve pratik yapma imkanına kavuşacaklardır.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Dersler öğrencilerin sosyal ortamlarında sıkça kullandıkları Bağdat Caddesi – Kızıltoprak’da çok ferah ve nezih bir ortamda yapılmakta olup, ulaşım oldukça kolaydır.

Velilerimiz için otoparkımız da mevcuttur.

Öğrencilerin motivasyonları için adres çok önemli olup ders sonralarında sosyal ortamlarına hızlı bir şekilde geri dönebileceklerini bilmeleri/hissetmeleri psikolojileri ve de dolayısıyla ders konsantrasyon/motivasyonlarını olumlu yönde etkilemektedir.

Gökhan Gedik
Fransızca MAT-FEN Merkezi
“Eğitim bizim işimiz”